Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 29.10.2019 12:24

28 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака та головний фахівець Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Євгеній Даниленко.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Володимир Бабенко  проінформував про те, що план по залученню громадян на строкову військову службу у жовтні виконано на 65 %. Повідомив, що осінній призов на військову службу до лав української армії триває до 1 грудня. У районі триває інформаційна робота щодо залучення громадян на строкову військову службу за контрактом.

Євгеній Даниленко доповів, що на минулому тижні в районі була 1 пожежа: 24 жовтня в селі Синява горів житловий будинок. Пожежу ліквідовано вчасно. Людські жертви відсутні.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня аварійних ситуацій в районі не було. Енергетична служба проводить планові ремонтні роботи та працює в штатному режимі.

Сергій Бурлака зазначив, що на цьому тижні запрацюють усі газові автономні та централізовані котельні, які надаватимуть тепло бюджетним установам району. Планові ремонтні роботи проводитимуться за відповідним графіком.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко повідомив про підсумки відкриття пам’ятника загиблому воїну Рокитнянщини, учаснику операції об’єднаних сил Дмитру Лісоволу 24.10.2019 в селі Шарки.

Сповістив, що в районі нині оперує немісцеве угрупування осіб, які здійснюють розбійні напади та грабежі. Та відповідно дав доручення посилити патрулювання груп реагування патрульної поліції (ГРПП) на території району та оперативно інформувати органи виконавчої влади про стан криміногенної ситуації в районі, забезпечення  громадського порядку та безпеки громадян району.