Про вшанування подвигу загиблих у День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 29.10.2019 12:25

28 жовтня 2019 року делегація представників керівництва Рокитнянського району, ветеранів війни, учасників бойових дій, місцевої громадськості та ЗМІ зібралися на Алеї Слави, що у центрі селища Рокитне, та поклали квіти загиблим землякам до Меморіалу Слави і пам’ятника «Захисникам незалежності України».

Саме 28 жовтня 1944 року відбулося повне витіснення угорських та німецьких військ із найзахіднішого регіону теперішньої України - Закарпаття. Тому саме цю дату визначено як День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цьогоріч ми відзначаємо 75-річний ювілей цієї дати.

Біля підніжжя Меморіалу Слави вже палахкотів вічний вогонь – символ пам’яті за полеглими захисниками країни.

Схиливши голови у хвилині мовчання, учасники заходу згадали усіх, хто не шкодував своєї крові, свого життя за мир, та віддали шану усім, хто загинув у Другій світовій війні та у сьогоденній антитерористичній операції й операції об’єднаних сил на Сході нашої країни.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом та гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично кожного на нашій українській землі.

Часи змінилися, з’явилися нові герої, історія вже пише нові сторінки. Та пам’ять про подвиг героїв минулих часів і героїв сьогодення ніколи не зітреться. Бо ці сторінки історії написані кров’ю!

Одвічно пам’ятатимемо про величний подвиг загиблих воїнів-героїв, які боронили тоді і боронять нині нашу землю, наш край, нашу волю! Мужність, відвага, героїзм та нескореність духу героїв усіх часів завжди будуть зразком для поколінь народу!

З Днем визволення України!