На Київщині проводяться зустрічі з лікарями медичних закладів

Дата: 29.10.2019 15:20

Минулоріч по Україні зросла кількість виданих закладами охорони здоров’я лікарняних, на підставі яких страхувальниками надано заяви-розрахунки для здійснення фінансування матеріального забезпечення робочими органами Фонду. Також зросла і загальна кількість оплачених днів по тимчасовій непрацездатності.

У зв’язку з цим, на Київщині розроблено механізм контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності та щоденно забезпечується його реалізація фахівцями управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Так, з початку року проведено 2033 зустрічі з лікарями медичних закладів області: 349 – групових та 1684 - індивідуальних. У вересні відбулося 34 групових та 144 індивідуальних зустрічей. Найбільше зустрічей провели Ставищенське, Богуславське та Білоцерківське відділення.

Під час зустрічей наголошено на посиленні контролю за видачею документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян та підвищенні відповідальності лікарів за обґрунтованістю видачі лікарняних.