Про участь у засіданні комісії

Дата: 01.11.2019 11:01

Державна Служба зайнятості постійно надає інформаційну та консультаційну підтримку громадянам з питань організації власного бізнесу. Орієнтація безробітних на зайняття підприємницькою діяльністю є комплексним процесом, який передбачає поетапне проведення ряду заходів, спрямованих на інформування безробітних про стан ринку праці, їх професійну орієнтацію, формування мотиваційної сфери для здійснення підприємницької діяльності, професійне навчання та підтримку на етапі становлення.

30 жовтня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза взяла участь у засіданні комісії з питань здійснення виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності безробітними, яке провела заступник директора філії Надія Пустовіт.

Під час засідання комісії розглянуто бізнес-план на тему: "Продаж фурнітури для пошиву одягу, ремонту, рукоділля" безробітної, яка виявила бажання отримати  допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Безробітна пройшла навчання в  Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за навчальною програмою "Підприємець – початківець" та отримала позитивний відгук до випускної роботи.

Члени комісії також розглянули даний бізнес-план, поспілкувалися з кандидаткою на отримання допомоги на предмет перспективності обраного  виду діяльності, фінансових розрахунків та рентабельності продажів.

За результатами засідання комісії рекомендовано прийняти позитивне рішення щодо виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.