Про свято працівників соціальної сфери

Дата: 03.11.2019 11:17

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають усі працівники соціальної сфери України - співробітники Пенсійного фонду, соціального захисту населення, служби зайнятості, служби захисту сімей, молоді та дітей, закладів соціального обслуговування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до цього напрямку діяльності.

Цьогоріч День працівника соціальної сфери в Україні відзначають у неділю 3 листопада.

Не випадково напередодні цього свята 1 листопада до Рокитнянського районного Будинку культури запросили усіх, причетних до цього свята, де відбулися урочистості з нагоди професійного свята.

Традиційно свято розпочалося із привітань керівництва району. До вітального слова були запрошені заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук. Також до вітань долучилися начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Телиуз та директор районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза.

Керівники щиро вітали усіх присутніх працівників соціальної галузі зі святом, дякували їм за їхню відповідальну, самовіддану та добру справу, бажали їм міцного здоров’я та всіляких гараздів, возвеличували їхній благородний труд.

І не дарма: адже дійсно, працівники соціальної сфери щодня першими приймають на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди; беруть участь у вирішенні різних конфліктів і суперечок; допомагають малозахищеним верствам населення (інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам та іншим); здійснюють профілактику негативних проявів у суспільстві; надають допомогу усім, хто потрапив у складні життєві обставини.

Працівники цієї галузі дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує, живуть за принципом  - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» (Іван Франко).

Після вітальних слів відбулася офіційна церемонія нагородження кращих працівників соціальної сфери. Найкращі з них отримали Грамоти й Подяки Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного центру зайнятості та Рокитнянської районної державної адміністрації. До Грамот та Подяк також додавалися грошові винагороди й квіти.

Урочистий захід продовжився святковим концертом, який підготували: вокально-танцювальний ансамбль «Етюд» і талановиті діти Рокитнянщини - Юлія Рябоненко, Марія Зінченко та інші.

Працівники соціальної сфери! Ваша справа - це віддана, невтомна праця на благо людей! Ви є свідченням високої людяності та поваги до людей, ваш труд цінний та благородний. Скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі. Кажуть: добро повертається до людини сторицею. Тож нехай так і буде!

Зі святом вас, діячі добрих справ!