Про День працівника соціальної сфери

Дата: 03.11.2019 19:38

День працівника соціальної сфери України відзначається в першу неділю листопада. Щорічне святкування дати було встановлено відповідним Указом глави держави від 13 квітня 1999 № 374/99. Документ ратифікував Л.Д. Кучма.

То ж, 1 листопада 2019 року працівників соціальної сфери Рокитнянщини привітали з професійним святом та подарували святковий концерт.

Колектив працівників Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості також взяв участь в районних урочистостях з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери. Свята, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

А колективи, які працюють в соціальній сфері Рокитнянщини, – це ланки одного єдиного ланцюга, основною метою якого є захист людей. Своєю працею вони допомагають людям, які приходять до зі своїми проблемами, і дають їм надію на те, що все в їхньому житті буде добре.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйність та тактовність та з нагоди Дня працівника соціальної сфери кращим працівникам соціальної сфери району заступник голови адміністрації Лариса Кононець та голова районної ради Олександр Коропчук вручили Грамоти та Подяки Рокитнянської районної державної адміністрації, Рокитнянської районної ради, Київського обласного центру зайнятості, Департаменту праці та соціальної політики КОДА та ін.

Відрадно, що серед нагороджуваних були і фахівці Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та Ірина Коваль.

У ході урочистої частини для всіх гостей святкового дійства піднесену атмосферу творили місцеві артисти та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району.

Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості щиро дякує усім, хто був причетний до підготовки та проведення цих урочистостей !