Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 05.11.2019 09:35

4 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, начальник Рокитнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль та заступник начальника Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Микола Крупка.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 54 заяви та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 46 виїздів та складено 41 адміністративний протокол.

Володимир Бабенко  проінформував про те, що план по залученню громадян на строкову військову службу за жовтень виконано. Та відмітив, що в районі продовжується інформаційна робота по залученню громадян на строкову військову службу за контрактом.

Микола Крупка доповів, що на минулому тижні в районі було 3 пожежі: 1 листопада в селі Синява горів житловий будинок (104 м² покрівлі будинку) та по дорозі в напрямку Острів↔Пугачівка горів трав’яний настил (200 м²). 3 листопада горіла комора ТОВ АПК «Насташка» (близько 20 тон зерна). Всі пожежі ліквідовано, людські жертви відсутні.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня в селі Насташка було відключення електроенергії в зв’язку із проведенням ремонтних робіт. Енергетична служба наразі працює в штатному режимі.

Леонід Джміль доповів про те, що почастішали звернення жителів району щодо безпритульних собак у селищі та в районі. Застерігав, що саме бездоглядні собаки, коти та дикі лісові тварини є потенційним джерелом розповсюдження інфекційних хвороб, зокрема вірусного сказу, який потрапляє до людини через укуси й подряпини зі слиною хворої тварини. Рекомендував усім власникам домашніх та сільськогосподарських тварин проводити планові щеплення їхнім тваринам.

Також начальник управління держпродспоживслужби повідомив про проведені перевірки шкіл району щодо харчування дітей та проведення дератизації в школах (санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів з винищування мишоподібних гризунів).

Крім цього Леонід Джміль відмітив про обов’язкове дотримання аграріями району ветеринарно-санітарних умов утримання сільськогосподарських тварин.

Юрій Богданов повідомив про проведені ремонтні роботи деяких об’єктів селища, зокрема про оновлення тротуарів по вулиці Ентузіастів та встановлення освітлювальних фонарів на чотирьох вулицях селища. Наступні ремонтні роботи вулиць селища проводитимуться за відповідним плановим графіком.

Підсумовуючи нараду, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко повідомив про початок заміни покрівель Телешівського й Савинецького комунальних закладів освіти Рокитнянської районної ради.

Наголосив на неухильному дотриманні директорами шкіл району санітарно-гігієнічних норм харчування школярів та відмітив необхідність цільових перевірок усіх закладів освіти району.