Про апаратну нараду 04.11.2019

Дата: 05.11.2019 14:17

04 листопада виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською,

керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Розглянуто питання про календарний план заходів Рокитнянської районної державної адміністрації на 04.11.2019 – 10.11.2019, про стан виконавської дисципліни в Рокитнянській районній державній адміністрації, про виконання показників доходної частини районного бюджету Рокитнянського району станом на 01 листопада 2019 року, про організацію та проведення субботника.

Також під час наради Олег Приліпко привітав директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради "Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксану Яру, яка напередодні відсвяткувала 50-річчя. Олег Юрійович зичив Оксані Олександрівні міцного здоров’я, миру й злагоди в родині та подальших успіхів на професійній ниві.