Семінар щодо техніки пошуку роботи та підготовки резюме для безробітних громадян

Дата: 07.11.2019 14:15

Втрата роботи та її пошук – надзвичайно великий стрес для людини, яка вмить залишилась без звичайного розпорядку дня, без колективу та друзів по роботі. Не краща ситуація і у молодих людей, які після навчання, здобувши професію чи спеціальність, опинились на роздоріжжі. Цю ситуацію можна виправити, адже у службі зайнятості працюють фахівці, які і підтримають, і нададуть необхідні поради та допоможуть визначити подальший шлях. Для адаптації та оволодіння ситуацією на ринку праці Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості проводить семінари з техніки пошуку роботи, адже пошук роботи з подальшим працевлаштуванням - це основна мета громадян, які звертаються за допомогою.

Сьогодні, 06 листопада 2019 року, заступником директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Надією Пустовіт проведено семінар щодо техніки пошуку роботи та підготовки резюме для  безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.

Для оптимізації процесу пошуку роботи, прискорення його результату та підвищення ефективності використовується резюме шукача роботи.

Людина, яка звертається до служби зайнятості за допомогою у пошуку роботи,  може мати резюме або скласти його у службі зайнятості самостійно або за допомогою спеціаліста. Резюме складається як для загального пошуку (під сферу, вид діяльності, посаду), так і на конкретну вакансію.

На семінарі безробітних  ознайомлено з основними вимогами написання резюме, його структурою та видами, розглянуто примірні приклади і шаблони, які безробітні можуть використовувати при складанні власного резюме. Відвідувачам заходу  запропоновано скласти власне резюме, враховуючи рекомендації, які надані під час семінару. Надія Пустовіт наголосила, що резюме - це візитна картка професійних навиків особи, і від того, наскільки грамотно воно буде складене, багато в чому залежать шанси на отримання бажаної посади.