Про засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 07.11.2019 16:11

7 листопада 2019 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, в.о. начальника відділу освіти адміністрації Ірина Бандура, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області "Рокитнянська центральна районна лікарня" Сергій Ігнатьєв, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, начальник комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитневодоканал» Олексій Ніколенко, начальник комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитне ЖЕП» Сергій Лузанчук, головний фахівець Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Євгеній Даниленко та головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, екології та охорони праці адміністрації Ірина Фещенко.

В ході засідання комісії було розглянуто питання:

1. про проведення профілактичних заходів щодо попередження інфекційного захворювання  - дифтерії;

2) про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів на території Рокитнянського району на 2020 рік;

3) про фінансування будівництва споруд для розміщення персоналу та техніки місцевих пожежних команд (Центрів безпеки); про створення МПО на території Рокитнянського району;

4) про визначення балансоутримувачів захисних споруд №147510, №147511, №147513, №147514, №147515;

5) про попередження надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру у осінньо-зимовий період 2019-2020 років та затвердження відповідного Плану заходів;

6) про проведення інвентаризації та приведення у готовність захисних споруд цивільного захисту, які визначені як «не готові».

7) про затвердження Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій району щодо запобігання надзвичайним ситуаціям у Рокитнянському районі в осінньо-зимовий період 2019-2020 року; про затвердження Складу районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2019-2020 року; про затвердження Інструкції про порядок обміну інформацією у сфері запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та реагування в разі їх виникнення між суб’єктами забезпечення цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рокитнянського району; про затвердження Регламенту діяльності районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

Олег Приліпко, підсумовуючи засідання, наголосив на посиленні контролю за санітарно-епідеміологічною ситуацією в районі, на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району щодо попередження дифтерії, відмітив важливість проведення імунізації населення району, особливо дітей.

Також виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації дав доручення керівникам відповідних служб району щодо вчасного реагування та готовності до надзвичайних ситуацій.