Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 07.11.2019 16:12

7 листопада 2019 року під головуванням заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли члени комісії: секретар комісії Наталія Омельянченко, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк, директор Рокитнянського районного дитячого будинку «Чебурашка» Ольга Гавриленко, заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Таїсія Ігнатьєва, заступник директора Рокитнянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Баштова, головний спеціаліст відділу освіти адміністрації Олена Сатиренко та інспектор ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Маріанна Гаврешова.

В ході засідання було розглянуто питання:

• призначення опікуна малолітній дитині;
  • надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно дітей;
  • неналежного виконання обов’язків піклувальника відносно підопічної дитини;
  • клопотання дитячого будинку «Чебурашка» про доцільність позбавлення матері батьківських прав відносно неповнолітніх дітей;
  • стану виконання батьківських обов’язків батьками відносно їх дітей;
  • клопотання Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо неналежного виконання батьківських обов'язків матір’ю відносно сина;
  • взяття на соціальний супровід трьох сімей районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та зняття із супроводу однієї сім’ї;
  • призначення днів побачень батька із дітьми.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані організаційні доручення.