Про засідання комісії з питань легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення

Дата: 09.11.2019 10:41

08 листопада 2019 року у Рокитнянській райдержадміністрації  відбулося чергове засідання комісії з питань легалізації виплат заробітних плат та зайнятості населення під головуванням заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець, в якому взяла участь директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза.

На засіданні заслухано суб’єктів щодо легалізації ними трудових відносин з найманими працівниками. Проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня по кожному запрошеному на засідання суб'єкту господарської діяльності.

Начальник Рокитнянської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Ольга Шульга проаналізувала факти нарахування заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району в розмірі менше законодавчо встановленого мінімуму (4173 грн) й відзначила, що кількість підприємств-мінімізаторів у порівнянні з попереднім звітним періодом зменшилася на 10 підприємств-юридичних осіб.

Директор філії Л.Глюза розповіла про інформаційно-роз'яснювальну роботу з питань легалізації заробітної плати та зайнятості, яка проводиться в службі зайнятості, як з роботодавцями, так і з шукачами роботи. Важливість цього напрямку роботи підтверджується позитивною динамікою у збільшенні кількості клієнтів, що звертаються за тими чи іншими послугами саме до державної служби зайнятості.