Про апаратну нараду 11.11.2019

Дата: 11.11.2019 15:57

11 листопада виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською,

керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ  та організацій району. Розглянуто питання про стан проходження опалювального сезону 2019/2020 року у Рокитнянському районі, про готовність Рокитнянського районного сектору ГУ ДС НС у Київській області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, про організацію та проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційнийного конкурсу серед учнівських команд „Обери майбутнє”, про календарний план заходів Рокитнянської районної державної адміністрації  на 11.11.2019 – 17.11.2019.