Вчасна інформація для вивільнюваних працівників

Дата: 13.11.2019 17:09

13 листопада 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Надія Пустовіт та провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович провели виїзний семінар для працівників ТОВ "Сухоліський елеватор", де, у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, планується вивільнення працівників.

Важливість такого заходу полягає в запобіганні  негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги та роз'яснення правових питань звільнення.

Фахівці філії ознайомили учасників семінару з вимогами законодавства щодо порядку вивільнення працівників, актуальними вакансіями та  з джерелами отримання інформації про вакансії, зокрема за допомогою інтернет-ресурсів державної служби зайнятості, розповіли про  послуги, що надає служба зайнятості,  права і обов’язки осіб, які звертаються до служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні.

Також акцентовано увагу присутніх на порядку реєстрації в службі зайнятості як безробітних,  можливості перенавчання, підвищенні кваліфікації та започаткуванні власної справи за допомогою служби зайнятості.

Семінар пройшов у формі діалогу.  На всі свої запитання учасники заходу отримали вичерпні відповіді та дякували за те, що можуть розраховувати на допомогу державної служби зайнятості.