Вивільнюваним працівникам - про послуги служби зайнятості

Дата: 15.11.2019 16:21

Питання масового вивільнення працівників завжди постає серйозною проблемою для роботодавців і працівників. Важливо у цій ситуації оперативно та невідкладно провести роз'яснювальну роботу серед працівників, які підпадають під вивільнення, надати їм необхідну допомогу та консультації.

Саме з метою надання комплексу соціальних послуг у розв'язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого масового  вивільнення, 14 листопада 2019 року  заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Надія Пустовіт та провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович провели семінар для працівників Рокитнянської районної державної адміністрації за участі в.о.голови адміністрації Олега Приліпка, заступника голови адміністрації Лариси Кононець та керівника апарату адміністрації Алли Іллінської.

Фахівці філії ознайомили учасників семінару з вимогами законодавства щодо порядку вивільнення працівників, станом ринку праці в районі та актуальними вакансіями, послугами, що надає служба зайнятості, правами і обов'язками осіб, які звертаються за допомогою до служби зайнятості у працевлаштуванні, можливістю користування електронними сервісами служби, які є на сайті ???? www.dcz.gov.ua.

Зокрема, присутні дізналися про порядок реєстрації в службі зайнятості як безробітних, так і шукачів роботи, про можливість відвідування інформаційних та консультаційних семінарів, профнавчання, започаткування власної справи.

З метою визначення комплексу заходів із запобігання безробіття з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, учасниками зустрічі заповнено профільні анкети кандидата.

На всі запитання фахівці філії надали відповіді, а також переконливо аргументували, що після звільнення з роботи життя не закінчується, усі труднощі можна подолати. Головне -бути активними та наполегливими при пошуку роботи, а служба зайнятості активно сприятиме в реалізації їх права на трудову діяльність.