Майже на 15% зросли надходження по єдиному податку по території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області

Дата: 20.11.2019 16:55

Зі слів начальника Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Павла Козирєва, представники малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевих бюджетів регіону 332,2 млн. гривень єдиного податку. У порівнянніз січнем -жовтнем 2018 року, надходження зросли на 49,6 млн. гривень, або на 14,9%.

Зокрема, у звітному періоді, від фізичних осіб - підприємців надійшло 209,1 млн. гривень, що на 22,7% (або на 47 млн.грн.) більше від минулорічних надходжень. Показник приросту сплати податку юридичними особамисклав 7,0%,або 2,2 млн.гривень. Сільськогосподарські товаровиробники сплатили 91,6 млн. гривень єдиного податку, це на 0,4 млн. гривень більше ніж за 10 місяців минулого року.

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області додатково повідомляє, що відповідно до статті 298 Податкового кодексу України, суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один з таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації кваліфікованого електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області