Павло Козирєв: «Ріст надходжень податку з доходів фізичних осіб становить 214,8 млн. гривень »

Дата: 20.11.2019 16:57

За січень-жовтень 2019 року до місцевих бюджетів території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області надійшло 1,8 млрд. гривень, що на 13,8 % або 249,4 млн.гривень перевищило минулорічний показник.

Традиційно, у доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу, а це 67,7% займають надходження від сплати податку на доходи фізичних осіб. Хоча, у порівнянні із попереднім місяцем, відбулося зниження питомої ваги на 1,1% за рахунок росту надходжень єдиного податку.

На соціальні потреби регіону,за 10 місяців поточного року,бюджети громад отримали 1,2 млрд. гривень ПДФО, це на 214,8 млн. гривень перевищило показник 2018 року.

«Статистика підтверджує, що основними джерелами доходу території є ПДФО та єдиний податок. Вони демонструють рівень розвитку економіки краю та є пріоритетами спільної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування»,- наголосив Павло Козирєв

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області