Проведено профінформаційний груповий захід - семінар на тему: "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем"

Дата: 21.11.2019 14:40

Фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль 20 листопада 2019 року проведено профінформаційний груповий захід - семінар на тему: "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" для 11 безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.

Метою семінару було ознайомити безробітних з правилами підготовки до співбесіди, з питаннями, які обговорюються з роботодавцем, прийомами самопрезентації.

Як відомо, співбесіда – це діалог між роботодавцем та шукачем роботи, де шукач роботи повинен продемонструвати свій професіоналізм, особисті якості та мотивацію до роботи. Головне на співбесіді з роботодавцем - бути підготовленим, позитивним, не спізнюватись та бути завжди усміхненим. Для кожного шукача роботи співбесіда - це завжди стрес, тому завдання роботодавця створити таку атмосферу при спілкуванні, щоб кандидат почувався спокійно і відкрито. А завдання шукача роботи роботи вміло переконати роботодавця у своїй професійності та отримати бажану посаду.

У ході семінару безробітні дізналися про етапи проведення успішної співбесіди: вступ, отримання інформації, передача інформації та завершення співбесіди. Загалом співбесіда триває від 30 хвилин до 45 хвилин. Також учасники семінару ознайомилися з основними видами співбесід, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по Skype, групова співбесіда, стрес-інтерв’ю, інтерв’ю з кількома представниками роботодавців та структуру їх проведення.

Було наведено примірний порядок підготовки до співбесіди та розглянуто питання, які необхідно обговорювати з роботодавцем, та відповіді на запитання роботодавця.

І.Коваль наголосила безробітним, що знайти роботу – це половина справи, а ще потрібно мати навики правильно проходити співбесіду. І результат кожної співбесіди дуже корисний, він допоможе розширити ваші контакти та професіоналізм, і зробити правильні висновки при пошуку роботи.