Україні загрожує масова епідемія грипу

Дата: 21.11.2019 14:59

Протягом епідемічного сезону 2019/2020 на грип та ГРВІ перехворіє від 4,8 млн до 6,7 млн людей. У МОЗ наголошують, що найкраща профілактика грипу – це щорічна вакцинація.

“Вакцина захищає від усіх актуальних штамів грипу, є безпечною і ефективною. Найкращий час для щеплення – напередодні грипозного сезону. Якщо такої можливості не було, то вакцинуватися можна і впродовж усього сезону. Всупереч поширеному міфу, це не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу”, – йдеться в повідомленні.

Особливо важливою вакцинація є для представників груп ризику, оскільки вона значно збільшує шанси цих людей запобігти смертельним наслідкам хвороби.