Про відзначення Дня Гідності і Свободи

Дата: 22.11.2019 10:06

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Керівництво Рокитнянського району вшанувало пам’ять загиблих учасників Революції Гідності 2013 року хвилиною мовчання та покладанням квітів до банеру Небесної сотні.

Працівниками центральної районної бібліотеки для учнів державного професійно-технічного навчального закладу «Рокитнянський професійний ліцей» була підготовлена інформаційна година «Зима, що змінила нас». Також захід відвідали заступник голови Рокитнянської райдержадміністрації Лариса Кононець та начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Хоменко.

Після перегляду документальної стрічки про події, що відбувалися на Євромайдані під час Революції Гідності глядачам була презентована бібліотека книжок сучасних авторів, які були учасниками минулих  подій.

По закінченню заходу заступник голови районної державної адміністрації Лариса Кононець звернулась до присутніх з палкою промовою. Вана запевнила присутніх, що майбутнє нашої країни в їх руках, тому вони мають пам’ятати та шанувати історію своєї держави - жити і працювати на благо народу України.