Про відзначення Дня пам’яті жертв голодомору

Дата: 25.11.2019 10:11

22 листопада 2019 року у переддень Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій Рокитнянщина вшанувала пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Біля пам’ятного знаку Жертвам Голодомору зібралися керівники району, представники трудових колективів, громадських організацій, духовенства та засобів масової інформації.

Мітинг-реквієм розпочався хвилиною мовчання та запаленням лампадок скорботи на знак вічної пам’яті за мільйонами загублених життів наших співвітчизників.

До присутніх звернувся зі словами спогадів страшного лиха минулого століття виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олег Приліпко. У своїй промові він із біллю в серці нагадав присутнім, що за часів голодомору в Україні загинули мільйони людей і закликав усіх ніколи не забувати про ті страшні роки нищення нашої нації, завжди пам’ятати, що українців знищити не можна! Вони живуть душею, вірою та любов’ю!

На завершення мітингу до підніжжя пам’ятного знаку Жертвам Голодомору було покладено квіти із колоссям, яке символізує вдосталь хліба, добробут і затишок.

Тож приєднаймося до всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» та запалимо свічу у кожному помешканні  за невинно убієнних.

Після завершення заходу священник православної церкви України отець Олексій провів поминальну панахиду за загиблими у часи голодомору 1932-1933 років