Гончарук: МВФ високо оцінив прогрес у просуванні реформ

Дата: 25.11.2019 10:23

Гончарук: МВФ високо оцінив прогрес у просуванні реформ

Місія Міжнародного валютного фонду під керівництвом пана Рона ван Родена, яка перебувала в Україні упродовж 14-22 листопада 2019 року, відзначила високий прогрес, досягнутий за останні кілька місяців у просуванні реформ.

Також Місія акцентувала увагу на продовженні виваженої економічної політики.

«Ми провели конструктивні  перемовини. Місія  оцінила істотний прогрес, досягнутий за останні кілька місяців», - зазначив Прем'єр-міністр України.

Також, варто відзначити, що за словами Міністра фінансів України Оксани Маркарової та Голови місії Рона ван Родена досягнуто прогресу і в дискусіях щодо політики та реформ, які можуть бути основою нової програми МВФ, що включає підтримку грошово-кредитного, фіскального та фінансового секторів, а також реформ для поліпшення бізнес-середовища, зміцнення верховенства закону та економічного зростання.

«Ми продовжуємо роботу над новою програмою у тісній співпраці», - зазначив Прем'єр-міністр.