Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 26.11.2019 09:15

15 листопада 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара,  районний військовий комісар Володимир Бабенко, старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення  ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко  та заступник Рокитнянського селищного голови Віктор Клименко.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 76 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 60 виїздів та складено 30 адмінпротоколів.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні в районі бала одна пожежа. 25 листопада в смт Рокитне по вул. Жовтневій на горищі житлового будинку загорівся лежак димоходу. Пожежу ліквідовано вчасно.

Сергій Бурлака та Богдан Маніленко повідомили, що газова служба Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» та Рокитнянський районний підрозділ ПАТ «Київобленерго»  працюють в штатному режимі.

Володимир Бабенко  проінформував про те, що осінній призов на військову службу до лав української армії на сьогодні виконано на 100%. Сьогодні до лав української армії урочисто провели призовників осіннього призову 2019 року. У районі продовжується залучення громадян на строкову військову службу за контрактом.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.