Про робочу зустріч

Дата: 28.11.2019 09:24

Професійне навчання зареєстрованих безробітних - це професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації, спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, що здійснюються службою зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Завдяки професійному навчанню, як активній формі сприяння зайнятості, безробітні громадяни мають змогу підвищувати свою конкурентоспроможність на ринку праці, а служба зайнятості – оперативно реагувати на замовлення роботодавців у кваліфікованих кадрах.

Тому із завершенням осінньо-польових робіт у господарствах району, Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості направила на навчання 2 особи з числа безробітних громадян за професією "Тракторист категорії А1". Навчання відбувається на базі Київського обласного державного навчально-курсового комбінату у м.Тараща.

27 листопада 2019 року року Рокитнянську районну філію з робочим візитом відвідав директор Київського обласного державного навчально-курсового комбінату Олександр Сомов. Під час зустрічі директор Рокитнянської районної філії Лариса Глюза та Олександр Сомов обговорили питання щодо виконання навчальної програми майбутніми трактористами та подальшу співпрацю у напрямку профнавчання за іншими робітничими професіями.