Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 02.12.2019 14:27

02 грудня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара,  районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" Богдан Маніленко та Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень. Працівниками чергової частини Рокитнянського ВП зареєстровано: ЄО – 68 повідомлень, з них: по лінії "102" – 54, письмові заяви – 12, з канцелярії – 2, рапорт співробітників – 0, по телефону – 0. Впродовж тижня було здійснено 58 виїздів та складено 35 адмінпротоколів.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні виїздів не було.

Богдан Маніленко повідомив, що Рокитнянський районний підрозділ ПАТ "Київобленерго" працює в штатному режимі.

Володимир Бабенко  проінформував про те, що осінній призов на військову службу до лав української армії на сьогодні виконано на 97%. У районі продовжується залучення громадян на строкову військову службу за контрактом.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.