Проведено профорієнтаційний інтерактивний урок на тему "Формула вибору професії. Складова "ТРЕБА"

Дата: 03.12.2019 11:17

29 листопада 2019 року провідним фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль для  учнів 9-х класів Рокитнянського комунального закладу середньої освіти №3 проведено профорієнтаційний інтерактивний урок на тему "Формула вибору професії. Складова "ТРЕБА", де було розкрито питання про те, що вибір професії повинен враховувати попит професії на сучасному ринку праці та конкурентоспроможність професії.

Ірина Коваль ознайомила учасників заходу зі станом ринку праці Рокитнянського району, де учні детально ознайомилися з актуальними вакансіями, дізналися про, те що в Рокитному існує попит на робітничі професії з високою заробітною платою.

Підлітки охоче брали участь в інтерактивних вправах "Барометр професій", де розділившись на дві групи визначали актуальні та не актуальні вакансії. Виконуючи вправу "Мої наступні кроки", обговорили помилки, з якими учні зустрічаються при виборі професії та побудували  свою успішну стратегію вибору майбутньої професії.

Також школярам повідомлено, що інформацію про коло професій чи спеціальностей, в яких учні можуть реалізувати свої здібності та прагнення, можна дізнатися в Рокитнянській районній філії КОЦЗ, пройшовши комп’ютеризований комплекс психодіагностичних методик в програмі "Профконсультант" або створивши свій профіль на сайті державної служби зайнятості "Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри", або пройти тестування в консультаційні мережі "Моя професія". Деякі учні виявили бажання тут і тепер зареєструватися в консультаційній мережі "Моя професія" та отримали коди доступу.