Відбувся виїзд мобільної групи

Дата: 05.12.2019 10:35

03.12.2019 року відбувся виїзд Мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах по смт Рокитне.

Директором Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Щербанюк, заступником директора-начальником відділу Ольгою Олексієнко, фахівцем із соціальної роботи центру Оленою Михайлюк, психологом центру Світланою Колесніковою, головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Юлією Грижак, відвідано 12 сімей, в яких виховується 22 дитини та  які потребували консультування та допомоги, у тому числі багатодітну родину. Відвідано опікунську сім’ю, в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування.