Про професіографічну екскурсію

Дата: 09.12.2019 10:56

З метою популяризації професії “спеціаліст з надання кредитів”, “касир банку”, “холл-менеджер”, “інкасатор”, “керуючий відділенням банку”, 06 грудня 2019 року фахівці Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію до Територіально відокремленого безбалансового відділення №10026/0583 філії - Київського обласного управління акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” для учнів 8-9-х класів Рокитнянського ліцею – Мала академія наук на чолі з вчителем з економіки Юлею Костиною.

Заступник керуючої відділенням Оксана Хілініч ознайомила учнів з історією створення Ощадбанку, специфікою та принципами роботи Ощадбанку, банківськими операціями та перспективами кар’єрного росту. Також учням розповіли про послуги, які можуть отримати клієнти, коли звертаються в Ощадбанк. Діти дізналися, що Ощадбанк - це один з державних банків, який надає державну гарантію на повернення всіх депозитів, розміщених у банку, незалежно від суми.

Увагу учнів привернув сервіс “Ощад 24/7” - безкоштовний мобільний додаток Ощадбанку, який дає змогу безконтактно оплачувати рахунки за допомогою смартфону. Також учні уважно слухали інформацію про оформлення пластикової картки для оплати придбаних товарів з 14 років за наявності паспорта громадянина та реєстраційної картки платника податків.

В операційній залі учасники екскурсії мали змогу спостерігати за роботою касира та ознайомитися з його робочим місцем.

Діти цікавилися вимогами до кандидатів при прийнятті на роботу, мотивацією при оплаті праці, перевагами Ощадбанку на ринку банківської сфери та які ж в майбутньому потрібно закінчувати навчальні заклади, щоб поповнити колектив працівників Ощадбанку.

Підлітки були в захваті і приємно враженні цікавою екскурсією. Візит до Ощадбанку у школярів викликав безліч вражень. Хочеться вірити, що у майбутньому хтось із них обере омріяну професію у банківській сфері. На згадку про зустріч учні отримали роздатковий матеріал про послуги Ощадбанку та зробили групове фото з працівниками банку.

За проведений захід особливу подяку від школярів та працівників Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості висловлюємо керуючій ТВБВ №10026/0583 філії - ДОУ АТ “Ощадбанк” Наталії Бусол та заступнику керуючої Оксані Хілініч, які організували цю екскурсію та розширили кругозір учнівської молоді про внутрішній світ професій "банківської сфери". Бажаємо ліцеїстам завчасно замислитися над майбутньою професією, добре навчатися, щоб в майбутньому мати можливість працювати в банку.