Про апаратну нараду 09.12.2019

Дата: 09.12.2019 11:36

09 грудня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. На початку наради присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в результаті пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що сталася 4 грудня.

Під час наради розглянуто питання про підсумки проведення наради у Київській облдержадміністрації щодо стану впровадження медичної реформи в області та готовність закладів охорони здоров’я до наступного етапу реформування, про роботу "Чергового кабінету" з метою надання медичної допомоги жителям району в нічний час, про організацію та проведення мітингу з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, про проведення тренування з евакуації учнів та працівників загальноосвітніх навчальних закладів району на випадок пожежі.