Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 09.12.2019 14:33

09 грудня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Ігор Лалак, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області Сергій Шаравара,  районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" Богдан Маніленко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Сергій Бурлака та начальник філії "Рокитнянське районне дорожнє управління" дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" Петро Кушнірук.

На початку наради керівники обговорили ситуацію, що сталася 04 грудня 2019 року в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Як повідомлялося, о 10:12 середи в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої досягла 4 тис. кв. м, о 14:18 її було локалізовано, однак досі тривають роботи з ліквідації пожежі в будівлі коледжу.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Сергій Шаравара доповів, що завдяки головному Управлінню ДСНС України у Київській області на минулому тижні до 18 – ДПРЧ смт Рокитне надійшов сучасний пожежний автомобіль. Цей автомобіль відрізняється своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями у порівнянні з тими, які є в нашому розпорядженні. Він може привезти велику кількість вогнегасних речовин, а це дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі та підвищує безпеку громадян. Ємність цистерни автомобіля розрахована на 4 тонни води та 400 літрів піноутворювача. Також ця пожежна машина обладнана телескопічною щоглою, на якій піднімаються додаткові прилади освітлення, вони забезпечують якіснішу і безпечнішу роботу рятувальників у темну пору доби. А ще вона оснащена автономним п’ятикіловатним генератором, засобами захисту від ураження електричним струмом при відключенні електродротів, які перебувають під напругою. Авто додатково обладнане мотопомпою. Зазвичай мотопомпи  використовуються для гасіння торфовищ. А тут її можна використати й для закачування води в цистерну пожежного автомобіля, якщо він за якихось причин не зможе під’їхати до водойми. Як і в комплектації кожного пожежного автомобіля, звичайно ж, є рукави для подачі води та сучасні американські стволи, за допомогою яких проводиться розбризкування вогнегасної рідини. Авто обладнане значно потужнішим водяним насосом, також є бензоріз, який може різати як метал, так і бетон. У комплекті є і бензопила, сучасні ноші для евакуації постраждалих. А ще в кабіні автівки у спеціальних відсіках розміщені апарати захисту органів дихання. Це дозволяє рятувальникам економити час та одягати їх вже під час руху, а не чекати приїзду до місця призначення. Після навчання особового складу автомобіль буде встановлено на бойове чергування.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень. Працівниками чергової частини Рокитнянського ВП зареєстровано: ЄО – 65 повідомлень, з них: по лінії "102" – 50, письмові заяви – 13, з канцелярії – 1, рапорт співробітників – 0, по телефону – 1. Впродовж тижня було здійснено 61 виїзд та складено 39 адмінпротоколів.

Богдан Маніленко та Сергій Бурлака повідомивли, що Рокитнянський районний підрозділ ПАТ "Київобленерго" та Кагарлицьке відділення АТ "Київоблгаз" працюють в штатному режимі.

Петро Кушнірук прозвітував, що філія готова до роботи в осінньо-зимовий період.

Ігор Лалак повідомив, що у зв’язку з вирішенням питання ліквідації глибокої колійності на ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Т 10-17 Миронівка – Рокитне – Троїцьке, відділом направлено листи до Служби автомобільних доріг у Київській області від 02.12.2019 № 06-50/3287  "Про ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т 10-17" та до Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки від 02.12.2019 № 06-50/3285 "Про здійснення контролю".

Володимир Бабенко проінформував про те, що 10.12.2019 року відбудеться призов на строкову військову службу громадян району.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.