Відбулася зустріч із працівниками Рокитнянської районної державної адміністрації

Дата: 11.12.2019 13:41

10 грудня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася зустріч із працівниками Рокитнянської районної державної адміністрації з метою презентації зацікавленим особам вакансії оператора в режимі "чат-онлайн" ? Державної установи "Урядовий контактний центр".

Завдання майбутніх фахівців - обслуговування клієнтів та обробка звернень і консультування тих, хто звернувся на "гарячу урядову лінію".

Директор філії Лариса Глюза ознайомила учасників зустрічі із вимогами до ключових компетенцій на посаді, розповіла про можливість надомного працевлаштування за індивідуальним графіком роботи, про етапи здійснення підбору претендентів на заміщення вакантних посад.

Присутнім проведено анкетування задля з'ясування професійно-кваліфікаційного складу осіб, професійних вподобань, інтересів та компетенцій, а також потреб у подальшому працевлаштуванні.

Після пожвавленого обговорення пропозиції працевлаштування оператором урядової "гарячої лінії", зацікавлених запрошено до філії для проходження тестування.