Про співпрацю та допомогу

Дата: 11.12.2019 13:47

Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості допомагає працівникам Рокитнянської райдержадміністрації у період вивільнення у зв'язку з реорганізацією, аби спеціалісти державної служби, у разі вивільнення, орієнтувалися на ринку праці та могли завчасно знайти собі роботу.

Так під час зустрічі з начальником відділу управління персоналом Рокитнянської райдержадміністрації Тетяною Бендус директор філії Лариса Глюза наголосила, що процес вивільнення має відбуватися згідно чинного законодавства, без порушень прав вивільнюваних, та що фахівці філії пояснюють працівникам адміністрації, які вже звернулися за консультацією, про послуги служби зайнятості, що вони можуть отримати вже зараз, про електронні сервіси служби зайнятості, про джерела пошуку вакансій та яку допомогу (соціальний захист) отримають у разі вивільнення.

У свою чергу Тетяна Бендус повідомила, що відділ управління персоналом завершує анкетування своїх співробітників, де вони вказують інформацію про кваліфікацію, професійний досвід, здібності та можливості, щоб на основі цих даних кар’єрні радники у подальшому змогли підбирати підходящу роботу вивільненим службовцям.

Директор філії запевнила, що усім, хто звернеться до служби зайнятості, буде надано кар’єрні консультації, складено індивідуальний план надання послуг і працевлаштування. А головне, що люди отримають психологічну підтримку та мотивацію для змін, адже є люди, які ще не усвідомлюють, що доведеться змінювати робоче місце та набувати іншого досвіду, вчитися ставати конкурентними на сучасному ринку праці