Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Дата: 12.12.2019 09:21

А. Бабак про правила надання послуги з постачання гарячої води

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія. Це стосується як колективних споживачів, так і тих, хто має індивідуальні теплові пункти.

Також визначено порядок оплати послуги та типові договори про її надання. А ще правила встановлюють порядок взаємовідносин виконавців та споживачів. Передбачено, що виконавець послуги забезпечує її постачання з відповідним рівнем безпеки, температури та величини тиску. Визначено і порядок обліку води, обслуговування лічильників та передачі їх показників. Унормовано зняття контрольних показників з приладів обліку.

Довідково

Постановою затверджено типові договори надання послуги з постачання гарячої води, а саме:

·         типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи постачання гарячої води);

·         типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води;

·         типовий колективний договір про надання послуги з постачання гарячої води;

·         типовий договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води;

·         типовий договір з власником (користувачем) будівлі про надання послуги з постачання гарячої води.