Синхрон заступника Міністра соціальної політики Віталія Музиченка про зміни у наданні пільг та субсидій

Дата: 16.12.2019 08:27

Міністерство соціальної політики ініціює зміни, що дозволять пільговикам переходити на готівкову форму впродовж всього опалювального сезону, а не обмежуватись датою до 15 жовтня. Про відповідні зміни до порядку надання пільг розповів сьогодні заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

«Зараз це рішення проходить погодження з Кабміном, щоб з 1 січня 2020 року ті, хто хоче перейти на готівкову форму субсидій, могли це зробити будь-коли. Для максимального поширення інформації ми на сайті Мінсоцполітики розмістимо дорожню картку процесу та розповсюдимо по усіх регіональних управліннях соцзахисту, щоб кожен пільговик міг прийняти зручне для себе рішення», – сказав Віталій Музиченко.