Всеукраїнський тиждень права

Дата: 16.12.2019 11:38

В рамках проведення всеукраїнського тижня права, 11 грудня 2019 року мною, провідним інспектором Рокитнянського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській обл. Драпой А.В.,

спільно з представниками Сектору ювенальної превенції Рокитнянського відділення поліції та психологом ЦСССДМ Рокитнянської РДА для учнів Комунального закладу середньої освіти № 2 Рокитнянської районної ради, був проведений брейн-ринг на тему: «Права людини понад усе». Метою заходу було формування правової культури та правової свідомості в учнів, підвищення рівня знань щодо їхніх прав, а також звернення уваги на необхідність дотримання прав людини, які окреслені в Загальній декларації прав людини 1948 року. В заході взяли участь команди 9-го, 10-го та 11-го класів. Учні активно долучалися до обговорення ситуативних завдань правового характеру, давали відповіді на запитання та наприкінці заходу найактивніші учасники отримали грамоти та дипломи.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.