Про міні-ярмарок вакансій

Дата: 18.12.2019 10:09

Головне завдання служби зайнятості – всебічне сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян на стабільну роботу та забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами.

Можливість вирішити ці два питання одразу можна шляхом проведення міні-ярмарків вакансій – зустріч двох зацікавлених сторін у працевлаштуванні.

16 грудня 2019 року в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, яке звернулося до служби зайнятості з проханням допомогти укомплектувати особовий склад співробітників.

Представник роботодавця, керівник апарату Рокитнянського районного суду Тетяна Омельянченко, ознайомила шукачів роботи з основними завданнями Служби, особливостями до працевлаштування та вимогами претендентів на заміщення вакантних посад, вакантними посадами, в яких виникла кадрова потреба, та порядком проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, умовами та рівнем оплати праці, графіком роботи, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Учасників заходу також ознайомили з актуальними вакансіями на ринку праці Рокитнянського району.

По завершенню заходу, під час якого відбувся пожвавлений діалог,  учасники міні-ярмарку мали можливість індивідуально пройти співбесіду з роботодавцем і особисто задати питання, які їх зацікавили.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно.