Про інтерактивний профорієнтаційний урок "Професії майбутнього"

Дата: 18.12.2019 14:07

Світ стрімко розвивається і диктує нам новий устрій повсякденного життя, а також пропонує широкий вибір професій. Професії майбутнього будуть залежати, якими уміннями володіє людина та як вона їх розвиває і застосовує на практиці.

Уже в найближчі роки в Україні і в світі будуть затребувані зовсім нові спеціальності, які матимуть крос-галузеву спеціальність.Сьогодні діти опановують безліч додаткових навичок. Це в подальшому допоможе їм розглянути одразу декілька варіантів вибору професії майбутнього і ту спеціалізацію, де є перехрестя галузей, бо за цим майбутнє. Мова йде про те, що спеціаліст майбутнього повинен буде мати набір навичок та знань, що дадуть можливість знайти роботу.

Сьогодні в Острівському комунальному закладі загальної середньої освіти проведено   інтерактивний профорієнтаційний  урок  для  учнів восьмих класів на тему: "Професії майбутнього".

Провідним фахівцем з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксаною Шимченко проведено  урок,на якому учнів ознайомлено з професіями майбутнього, адже у найближчі роки деякі професії залишаться в минулому або трансформуються в нові.

Передбачається, що в подальшому все більше місце займатимуть проблеми збереження навколишнього середовища. Одним із трендів на ринку праці буде попит на професіоналів у сфері екології і сільського господарства. Тому учнів ознайомлено з такими професіями майбутнього як еколог, екоаудитор, рециклінг-технолог, екопровідник, парковий еколог-консультантз переробки відходів,агрокібернетик, сільськогосподарський еколог, агроном-економіст,фахівець з вирощування генномодифікованих сільськогосподарських культур і розведення худоби із застосуванням генної інженерії.

Підводячи підсумки  проведеного уроку, учні дійшли висновку, що кожна молода людина повинна вибирати заняття по душі і виходячи зі своїх професійних і особистих компетенцій, при необхідності здобувати нові навички, а також завжди бути унікальним і затребуваним фахівцем на ринку праці.