Про візит до дитячого будинку сімейного типу родини Багатих

Дата: 20.12.2019 09:56

19 грудня у всьому світі відзначається День Святого Миколая. Цим святом розпочинається цикл новорічних та різдвяних святкувань.

Цей святий не лише покровитель, вихователь та захисник дітей, він допомагає всім, хто опинився у скруті, але вірить у диво. Цього дня кожен із нас може відчути себе чудотворцем, поділившись своїм теплом, проявивши милосердя, подарувавши любов, запропонувавши допомогу. Тоді піднесений настрій та віра в дива не омине жодну людину – від малого до старого – і скрізь засяють вогники радості в очах.

Саме цього дня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко та Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов відвідали дитячий будинок сімейного типу родини Багатих, які виховують п’ятеро прийомних та двох власних дітей. „Цей день особливий, він наповнений очікуванням чудес та радощами здійснення мрій, уособлює добро, щедрість і справедливість. Тож нехай Святий Миколай не омине вашу домівку, неодмінно принесе подарунки та любов Покровителя. Зичу всім вам,  щоб у добрих справах ви відчували підтримку та любов Святого Миколая, щоб усі задуми і мрії здійснювалися. Щиро бажаю здоров'я, успіхів, благополуччя та радості”, – сказав Олег Юрійович. Керівники району подякували господарям за належне виховання дітей, плідну працю, недоспані ночі та передали дітям солодощі. В.о. голови адміністрації Олег Приліпко поцікавився у батька-вихователя проблемами щодо ведення домашнього господарства та пообіцяв посприяти у вирішенні питання утеплення фасаду будинку.