Про засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 20.12.2019 11:34

20 грудня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів засідання колегії райдержадміністрації.

До порядку денного засідання колегії внесено питання про стан сплати суб'єктами господарювання Рокитнянського району внесків до Пенсійного Фонду України, податків та ін. надходжень, виплати заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат, про епідемічну ситуацію з туберкульозу  в Рокитнянському районі у 2019 році. У засіданні взяли участь члени колегії райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату та структурних підрозділів адміністрації, представники місцевих ЗМІ. За результатами розгляду вказаних питань прийнято відповідні розпорядження в.о. голови адміністрації.