Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 23.12.2019 14:11

23 грудня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" Богдан Маніленко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, старший майстер служби експлуатації систем газопостачання Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищевказаних служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень. Працівниками чергової частини Рокитнянського ВП зареєстровано: ЄО – 61 повідомлення, з них: по лінії "102" – 44, письмові заяви – 11, з канцелярії – 3, рапорт співробітників – 0, по телефону – 3. Впродовж тижня було здійснено 53 виїзда та складено 21 адмінпротоколів.

Богдан Маніленко та Сергій Бурлака повідомивли, що Рокитнянський районний підрозділ ПАТ "Київобленерго" та Кагарлицьке відділення АТ "Київоблгаз" працюють в штатному режимі.

По завершенню наради кожному було дано відповідні доручення та вказівки.