Прес-реліз від 23.12.2019

Дата: 23.12.2019 15:55

З початку грудня на лікарняні і декретні управлінням соцстраху Київщини направлено 27,67 млн гривень

З початку грудня цього року для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам Київщини обласним управлінням соцстраху було профінансовано понад 27 млн гривень.

Так, станом на сьогодні направлено:

- на допомогу по тимчасовій непрацездатності – 19,4 млн грн;

- на допомогу по вагітності і пологах – 8,2 млн грн;

- на допомогу на поховання – 0,07 млн грн.

Нині видатки на оплату матеріального забезпечення профінансовано за заявами-розрахунками, поданими страхувальниками до 13 листопада 2019 року включно.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року №957 внесено зміни до бюджету Фонду на 2019 рік за статтею видатків «Матеріальне забезпечення та соціальні послуги», у зв’язку з чим видаткову частину кошторису по Київській області збільшено на 48,5 млн. гривень.

23.12.2019

Уряд збільшив видатки Фонду на матзабезпечення на 1 млрд грн за рахунок перевиконання плану по доходам

На засіданні 18 грудня Кабінет Міністрів України затвердив зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік. Це друге корегування показників річного бюджету, початкову редакцію якого було прийнято 16.01.2019. Про це повідомила пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

За напрямом матеріального забезпечення (фінансування лікарняних, допомог по вагітності та пологах і допомог на поховання) визначено на 1,017 млрд гривень більше, загальна сума видатків склала 15,361 млрд грн.

Зміни пов’язані із фактичним перевиконанням статті доходів бюджету Фонду за рахунок, зокрема, понад прогнозованої сплати ЄСВ страхувальниками (роботодавцями), а також перерозподіленням коштів. Загальні доходи Фонду з урахуванням залишку коштів на початок року визначено в розмірі 25, 665 млрд гривень, що більше на 0,996 млрд грн.

Зазначимо, кошти у розмірі 9,37% від ЄСВ надходять на рахунок Фонду щодня, по мірі сплати страхувальниками єдиного внеску. Усі наявні ресурси направляються Фондом на фінансування страхових виплат і матеріального забезпечення одразу після їх надходження.