Про привітання

Дата: 26.12.2019 10:45

Діти - це наше майбутнє, їхніпосмішки на обличчідають нам впевненість та позитивнийнастрій у сьогоденні. Турбота про дітей є завданням кожного з нас. Протягомбагатьохроків служба зайнятостідолучається до благодійності та опікуєтьсядітьми: дітками з особливими потребами та дітками-сиротами.

20 грудня 2019 року директор РокитнянськоїрайонноїфіліїКиївськогообласного центру зайнятості Лариса Глюза та фахівець з профорієнтаціїІрина Коваль завітали до Рокитнянськогорайонногодитячогобудинку "Чебурашка", де виховуються 19 дітей. Колективдитячогобудинку разом з йоговихованцями – чарівними, милими та щиримидітьми, радісно та гостиннозустрілипредставниківслужбизайнятості, провівши невеличку екскурсію закладом та продемонструвавшихудожніроботивихованців, якимиприкрашеністінидитячогобудинку.

Цього дня хотілосяподаруватидітям море щастя, теплоти та ніжності. Під час зустрічіпознайомилися з надзвичайновідкритимидітьми. У щирій, невимушеній і водночаспіднесенійатмосферідіти показали подарунки, які вони отримали у цісвятковідні.ЛарисаГлюзапривіталадітей з прийдешніминоворічними та різдвянимисвятами, вручила їмнабірфруктів і подарунковийсертифікат на потреби дітей, а такожпобажалаздійсненнямрій, бути творчими, спортивними, креативними, дотепними, старанними і залишатисянеповторними. Не можна не відзначити, щобагато часу, зусиль та терпінняпрацівникидитячогобудинкудокладають для того, абидітимализмогужити у комфортнихумовах, могли швидкоадаптуватися до нових умов проживання, здружитись, відчути себе однієюміцною та дружною родиною.

Усміхненівуста та очідітейбезперечнопереконали у тому, щовихованцям закладу дужеважливою є увага гостей та волонтерів. Невимушенасімейна атмосфера, привітніобіймидітей, потискання рук, дружнєспілкуваннядужерозчулилипрацівниківфілії.

Хочетьсязазначити, щообласна служба зайнятостіпостійноопікується і вихованцямиКиївськогообласного центру соціально-психологічноїреабілітаціїдітей "Сезенків", щознаходиться у Баришівськомурайоні.

А тому завдякиблагодійникам з Рокитнянщини, якідолучилися до акціїізпривітаннядітей, а цеколективиРокитнянськоїрайонноїфіліїКиївськогообласного центру зайнятості, СТОВ "РОМАШКИ" (керівник Василь БУРЧЕНКО), ТДВ "СИНЯВСЬКЕ" (керівник Ольга ЛИТВИН) та ТОВ "ЕЛЕВАТОР "УСПІХ РОКИТНЕ" (керівникІгор КОВАЛЕНКО) – радіснівітанняотримали не тількивихованці "Чебурашки", а й "Сезенкова".

Від усієї душі дякуємо роботодавцям за спільну працю, небайдужість, милосердя і допомогу дітям.