Про виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям

Дата: 10.01.2020 10:15

9 січня 2020 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у смт Рокитне та села Синява, Острів.

Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк спільно із фахівцем із соціальної роботи центру Оленою Михайлюк, психологом центру Світланою Колесніковою, головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської райдержадміністрації Юлією Грижак, відвідали 8 сімей, в яких виховується 13 дітей та які потребували консультування й допомоги.

Також було відвідано одну багатодітну родину, яка опинилася в складних життєвих обставинах, та 3 опікунські  родини, в яких виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усім родинам було надано відповідний комплекс послуг (соціальні, психологічні, юридичні, економічні, інформаційні тощо).