Новини 11.10.2019

Дата: 13.01.2020 15:11

На Київщині виявлено та припинено діяльність 17-х нелегальних автозаправочних комплексів з незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури областів рамках проведення операції «Акциз - 2019» та розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України встановлено, що на території Київщини здійснюють діяльність 17 нелегальних автозаправочних комплексів без відповідних дозвільних документів.

За результатами проведених заходів в період з 28.12.2019 по 02.01.2020 припинено діяльність вищезазначених нелегальних автозаправочних комплексів, у результаті чого із незаконного обігу вилучено понад 52 тони пального на суму більше 1 млн. 160 тис. та обладнання на суму 3 млн. 300 тис., які використовувалися в незаконній діяльності. Загалом вилучено ТМЦ на суму близько 4,5 млн. гривень.

Триває слідство.

ГУ ДФС у Київській області