До уваги підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб!

Дата: 14.01.2020 16:24

Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості нагадує про необхідність подання до служби зайнятості, відповідно до ст. 14 Закону України "Про зайнятість населення" та Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, за 2019 рік не пізніше 01 лютого 2020 року!!

Наказом Міністерства соціальної політики України від 23 листопада 2018 № 1763 затверджено зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Порядком визначено:

квота - норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону (крім осіб з інвалідністю), у розмірі:

• 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;

• не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років;

роботодавці - підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб.

Форму ІНФОРМАЦІЇ про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню можна знайти за посиланням:

Для отримання більш детальної інформації запрошуємо представників роботодавців звертатися до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Адреса філії:

смт Рокитне, вул. Незалежності, 1-Б

контактні телефони (04562) 5-13-89, 5-13-84

Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові...