Проведено профконсультаційний груповий захід - тренінг на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодпвцем"

Дата: 17.01.2020 14:56

Сьогодні, фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль проведено профконсультаційний груповий захід - тренінг на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодпвцем" для безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.
Під час тренінгу безробітних ознайомлено  з правилами підготовки до вдалої співбесіди та прийомами самопрезентації.

Як відомо, співбесіда –  це важливий етап у влаштуванні на роботу. Головною умовою успішного проходження співбесіди є вміння презентувати себе з позитивним настроєм та зацікавити роботодавця своє професійною унікальністю.

У ході тренінгу безробітні дізналися про етапи проведення успішної співбесіди: вступ, отримання інформації, передача інформації та завершення співбесіди. Також учасники семінару ознайомилися з основними видами співбесід, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по Skype, групова співбесіда, стрес-інтерв’ю, інтерв’ю з кількома представниками роботодавців та структуру їх проведення.

Учасники тренінгу отримали практичні поради, щодо ділового  ефективного спілкування та ознайомилися з  примірними прикладами відповідей на запитання роботодавців.

І.Коваль наголосила безробітним, що знайти роботу – це половина справи, а ще потрібно успішно пройти співбесіду. І результат кожної співбесіди допоможе розширити контакти та професіоналізм, і зробити правильний крок  до пошуку роботи.