Контрабанда старожитностей XVIIІ-XIX століття на залізничній станції «Овруч»: приховування в кращих шпигунських традиціях

Дата: 21.01.2020 08:53

Київською митницею Держмитслужби виявлено три старовинних хрести з білого металу (попередньо – вища військова нагорода Російської імперії, а саме орден Святого Георгія, заснована Катериною ІІ 1769 року, ймовірно - з обліковими індивідуальними номерами) та п’ять старовинних монет номіналом 1, 2, 3 копійки та полтинник з жовтого та білого металів 1865-1915 років карбування, які наш співвітчизник приховав, змайструвавши сховок у книзі Дейла Карнегі.

Громадянин подорожував у вагоні «Кишинів-Мінськ» потягу сполученням «Кишинів-Санкт-Петербург».

Книга з прихованими старожитностями знаходилася в дорожній сумці 35-річного пасажира.

Виявлення стало можливим у співпраці з Управлінням СБУ в Житомирській області.

Працівниками Київської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, а матеріали справи передано до правоохоронців для проведення процесуальних дій в рамках кримінального провадження.