Херсонський порт отримав інвестора

Дата: 21.01.2020 16:13

За результатом концесійного конкурсу Херсонського морського порту визначено переможця – ТОВ «Рисоіл-Херсон».

Компанія перемогла в концесійному конкурсі щодо майнового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт», надавши найкращі умови.

«Концесія дозволить залучити інвестиції не лише в порт, а і в об'єкти місцевої інфраструктури», – прокоментував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Заявкою, зокрема, передбачається висока ставка змінного концесійного платежу (7%), сума фіксованого концесійного платежу складе 12 млн грн, а інвестиційні зобов’язання – майже 300 млн грн.

Нагадаємо, 12 вересня Міністерство інфраструктури оголосило про проведення концесійних конкурсів з передачі в концесію майна і ДП «Херсонський морський торговельний порт».