Про організацію ІІ Міжнародного семінару «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку»

Дата: 24.01.2020 08:49

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 1 до 5 квітня 2020 року відбудеться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії й Угорщини (програма додається).

Взяти участь у міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, громадських організацій, гуманітарної сфери й інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За підсумками семінару видаються сертифікати міжнародного зразка. Кількість місць обмежена.

Орієнтовна програма ІІ Міжнародного семінару «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку»