РОКИТНЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Київська область, Рокитнянський район

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України від 24 січня

Дата: 27.01.2020 09:58
Кількість переглядів: 34

Олексій Гончарук: На сьогодні ми маємо чіткий маркер довіри до нашої країни
Цього тижня Україна рекордно вигідно розмістила євробонди – це цінні папери, у які вкладають іноземні та українські інвестори. «Це чіткий маркер довіри до нашої країни. Ніколи на таких вигідних умовах Україні не надавали ресурсів», – сказав Олексій Гончарук.

Ще один крок до запуску Програми доступних кредитів для малого бізнесу: Уряд визначив механізм використання бюджетних коштів
Уряд ухвалив постанову для старту програми “Доступні кредити 5-7-9%” з 1-го лютого. «Ця програма – чудовий майданчик для підприємців відкрити власну справу в Україні, а це нові робочі місця вже у 2020-му році», – сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Другий переможець на концесію морського порту за тиждень: оголошений переможець на концесію Ольвії
«Це вже другий переможець на концесію портів на цьому тижні. Інвесторам цікаві проекти в Україні. Це означає, що довіра до України в світі посилюється. Передача в концесію це не лише інвестиції в сам порт, а й збільшення надходження до бюджетів різних рівнів за весь період дії договору концесії», – сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Уряд затвердив постанови, які запускають державну підтримку мікро- та малого підприємництва
Документи дозволять Фонду, підпорядкованому Міністерству фінансів, запровадити програму підтримки суб’єктам ММП “Доступні кредити 5-7-9%”. Більше того, постанови визначають механізм належного використання цих бюджетних коштів.

Буде проводитись компенсація щодо затриманих виплат у разі ухвалення проекту закону
«Для усунення корупційних ризиків встановлено вичерпний перелік грошових доходів громадян, за порушення строків виплати яких проводиться компенсація: пенсії або щомісячне довічне грошове утримання; соціальні виплати; стипендії; заробітна плата (грошове забезпечення); сума індексації грошових доходів громадян», – прокоментував Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Уряд затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2020-й рік
«Звертаю увагу, що бюджет Пенсійного фонду України на 2020-й рік є збалансованим», – наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Уряд створює умови для покращення надання медичних послуг у селах
Суть урядової постанови — в ефективному використанні залишків державної субвенції з бюджету, яка спрямовуватиметься на розвиток медицини у сільській місцевості.

Уряд створив міжвідомчу робочу групу щодо подолання наслідків зміни клімату
Головна її мета – охорона здоров'я та добробуту громадян від ризиків і наслідків зміни клімату. «Разом із ЄС ми будемо напрацьовувати порядок денний для зменшення рівня викидів у рамках Паризької угоди. Україна хоче долучитися до Угоди на етапі формування завдань як повноцінний гравець», – сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Участь у «Європейській зеленій угоді» синхронізує Україну та ЄС, – Дмитро Кулеба
«Україна має долучитися до формування «Європейської зеленої угоди» як повноцінний гравець і стати невід’ємною частиною європейської політики у цій сфері. Для українців це означатиме енергетичну безпеку, чисте довкілля, справедливу економіку та зрештою нижчі платіжки за енергію», – сказав Дмитро Кулеба.

США передали українським прикордонникам спецспорядження для захисту морських рубежів
Офіційна церемонія передачі міжнародної допомоги Держприкодонслужбі в рамках проекту Програми з експортного контролю та безпеки кордонів EXBS відбулася на Одеському морвокзалі.

Проведення «зелених аукціонів» дозволить знизити ціну на відновлювану енергію
Урядова постанова від 27 грудня 2019 року № 1175 «Про запровадження конкурентних умов стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» дозволяє проводити «зелені аукціони» з продажу енергії, виробленої з альтернативних джерел на прозорих аукціонах через майданчик «Прозоро.Продажі», що стимулюватиме виробництво альтернативної енергії та дозволить знизити ціну на «чисту» енергію».

МОН опублікувало розподіл держфінансування університетів у 2020 році
«Вперше Міністерство освіти і науки опублікувало дані про розподіл державних коштів між закладами вищої освіти та чіткими критеріями цього розподілу. Кожен університет отримав фінансування залежно від результатів своєї роботи та стимул розвиватись динамічніше», – відзначила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь